Sastanak partnera na projektu (O)DRŽI KORAK

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dana 8. ožujka 2019. održan je partnerski sastanak u svrhu dogovora oko provedbe projekta, posebice planiranja aktivnosti za projekt (O)DRŽI KORAK: Obrazovanjem romske djece i mladih do održivog razvoja zajednice. Projekt sufinacira Švicarsko-hrvatski program suradnje u okviru poziva na dostavu projektnih prijedloga “Osnaživanje doprinosa organizacija civilnog društva obrazovanju za održivi razvoj za unapređenje ekonomske i socijalne kohezije.

Cilj poziva je promicanje doprinosa organizacija civilnog društva ekonomskoj i socijalnoj koheziji te održivom razvoju lokalne zajednice.

Projekt je ugovoren 28. veljače, a započinje s provedbom 1. ožujka. Trajanje projekta je 12 mjeseci.

Nositelj projekta je Udruga Roma Korak po Korak, a partneri projekta su Osnovna škola Fran Koncelak Drnje, Osnovna škola ,,Antun Nemčić Gostovinski’’ Koprivnica, Pučko otvoreno učilište ,,Korak po korak’’, Knjižnica i čitaonica “Fran Galović” Koprivnica i Koprivničko-križevačka županija.