Turska agencija za suradnju i koordinaciju – TIKA je Udruzi Roma Korak po Korak donirala kombi vozilo

Facebook
Twitter
LinkedIn

Turska agencija za suradnju i koordinaciju – TIKA je Udruzi Roma Korak po Korak donirala kombi vozilo za potrebe Udruge. Vozilo je namijenjen za prijevoz učenika romske nacionalne manjine Koprivničko-križevačke županije koji pohađaju COOR Podravsko sunce.

Na svečanost dodjele, koja je održana u utorak, 10.07.2018. u 10:00 na Zrinskom trgu u Koprivnici, bili su nazočni Nj. E. Mustafa Babür Hızlan, veleposlanik Republike Turske u Hrvatskoj, Župan Koprivničko-križevačke županije gosp. Darko Koren sa svojim suradnicima, Gradonačelnik grada Koprivnice gosp. Mišel Jakšić i njegovi suradnici, predstavnici Turske agencije za suradnju i koordinaciju – TIKA na čelu s gosp. Hašimom Kočom i drugi uzvanici.

Vozilo je u ime Udruge Roma Korak po Korak primio predsjednik Udruge gosp. Franjo Horvat, koji se svima relevantnima zahvalio, u ime članova Udruge i u svoje osobno ime, na ukazanom povjerenju.