Edukacija ‘Odgoj za različitosti i poučavanje djece kojoj hrvatski nije prvi jezik’ za učitelje razredne nastave

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dana 29.i 30. studenog u okviru aktivnosti projekta ‘(O)DRŽI KORAK: Obrazovanjem romske djece i mladih do održivog razvoja zajednice’, Pučko otvoreno učilište Korak po korak organiziralo je četvrtu edukaciju ‘Odgoj za različitosti i poučavanje djece kojoj hrvatski nije prvi jezik’, namijenjenu odgojno-obrazovnim djelatnicima (učiteljima i stručnim suradnicima).  Edukacija je imala za cilj razvoj kompetencija učitelja za stvaranje multi-kulturalnog okruženja za učenje i za poučavanju djece kojoj hrvatski nije prvi jezik, odnosno djece koja kod kuće govore bajaški jezik. Edukacija je održana u prostorijama OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” u Koprivnici. Sudjelovali su učitelji i stručni suradnici OŠ Fran Koncelak Drnje i OŠ “Antun Nemčić Gostovinski” Koprivnica.

Nove objave