Gospodarstvenici i vlasnici OPG-a na posjeti plantaže krastavaca Udruge Roma korak po korak

Facebook
Twitter
LinkedIn

 

Udruga Roma Korak po Korak po prvi put sudjelovala je na Danu povrća Koprivničko-križevačke županije koji je bio održan u subotu 8. srpnja 2017. godine na Zrinskom trgu u Koprivnici. Koprivničko-križevačka županija glavni je pokrovitelj i organizator ove manifestacije koju tradicionalno organizira u suradnji s Podravkom d.d.

 

Kao dio programa manifestacije gospodarstvenici i vlasnici OPG-a su posjetili plantažu krastavaca Udruge Roma korak po korak. Dr. Zdravko Matotan iz Podravke d.d. i gosp. Franjo Horvat iz Udruge pratili su goste na tom putu.

 

Predsjednik Udruge gosp. Franjo Horvat izrazio je zadovoljstvo angažmanom romske zajednice ovoj manifestaciji te je obećao da će iduće godine s još više vrsta povrća sudjelovati Danu povrća Koprivničko-križevačke županije.