Gospodarstvenici i vlasnici OPG-a na posjeti plantaže krastavaca Udruge Roma korak po korak

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

Udruga Roma Korak po Korak po prvi put sudjelovala je na Danu povrća Koprivničko-križevačke županije koji je bio održan u subotu 8. srpnja 2017. godine na Zrinskom trgu u Koprivnici. Koprivničko-križevačka županija glavni je pokrovitelj i organizator ove manifestacije koju tradicionalno organizira u suradnji s Podravkom d.d.

 

Kao dio programa manifestacije gospodarstvenici i vlasnici OPG-a su posjetili plantažu krastavaca Udruge Roma korak po korak. Dr. Zdravko Matotan iz Podravke d.d. i gosp. Franjo Horvat iz Udruge pratili su goste na tom putu.

 

Predsjednik Udruge gosp. Franjo Horvat izrazio je zadovoljstvo angažmanom romske zajednice ovoj manifestaciji te je obećao da će iduće godine s još više vrsta povrća sudjelovati Danu povrća Koprivničko-križevačke županije.

Nove objave